Внимание!!! Все кто желает поддержать просветительскую деятельность "Великого Огня", могут направлять пожертвования на кошельки в системе WM - Z188556699944, R163291240127, U411086398198.  
ВЕЛИКИЙ ВОГОНЬ ВЕЛИКИЙ ВОГОНЬ
Обговорення питань, пов’язаних з язичництвом та інформації розміщеної на сайті ВЕЛИКОГО ВОГНЮ

Допомога :: Пошук :: Список учасників :: Групи :: Зареєструватись
Профіль :: Увійти, щоб переглянути приватні повідомлення :: Вхід

Украинская Баннерная Сеть
ПИФ. Инвестиционный фонд MMCIS investments
Міністр Могільов запланував кровопролиття на Майдані
Перейти до сторінки 1, 2  далі

Нова тема   Відповісти    ВЕЛИКИЙ ВОГОНЬ -> Політика
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Беовульф

ПовідомленняНаписане: п'ятниця січня 14, 2011 6:25 pm    Тема повідомлення: Міністр Могільов запланував кровопролиття на Майдані Відповісти цитуючи

Министр внутренних дел Анатолий Могилев имеет информацию о том, что 22 января, когда на Майдане Независимости планируется массовая акция оппозиции, произойдет кровопролитие.
Могилев предупредил, что милиция задокументирует все факты правонарушений, и потом все участники будут отвечать перед законом.

«Говорят о том, что “мы готовы к тому, чтобы создать акцию, чтобы потом перед всем миром показать, что творится в Украине”», — сообщил миром.

Ось таке планує біло-блакитний міністр МВС в день соборності України. Кровопролиття українців!

Ладаслава

ПовідомленняНаписане: п'ятниця січня 14, 2011 10:47 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Я в цей день буду в Житомирі... у нас буде проходити подібна акція. Хто з наших буде в Києві, думаю, напише про події з перших уст.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт учасника
Огін

ПовідомленняНаписане: п'ятниця січня 14, 2011 10:55 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Ладаслава написав:
Я в цей день буду в Житомирі... у нас буде проходити подібна акція. Хто з наших буде в Києві, думаю, напише про події з перших уст.

Насправді, наша акція буду зовсім іншою... Улыбка
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Ладаслава

ПовідомленняНаписане: п'ятниця січня 14, 2011 11:28 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Наша акція буде дійсно іншою Улыбка З Вас, Огіне, розповідь про магічний день Тура.
В Житомирі трохи раніше проходитиме марш у звязку з проголошенням Злуки УНР і ЗУНР, збиреться молодіжний націоналістичний актив міста.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт учасника
Радивой

ПовідомленняНаписане: субота січня 15, 2011 1:23 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

А еще голубой министр МВД пообещал ограничить въезд в Киев 22 числа.
А партия "Великого Огня" это будет круто! Сильный
Догори
Огін

ПовідомленняНаписане: неділя січня 16, 2011 10:58 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

22 січня в Україні відзначається день Соборності (злуки). Цей день українці завжди відзначали мляво, ніколи не було багато учасників, ніколи не було нічого особливо цікавого, але якщо пан Могильов так рекламує цю акцію і відзначає, що заплановане кровопролиття (не кажучі ким саме), то думаю, що багато людей прийде просто подивитись. Ось вам і натовп на майдані. Спитаємо потім Рендальфа, Мечеслава і Торвальда. Вони такі збіговиська майже не пропусають.
А ми з учнями Вищої духовної школи, ще задовго до того, запланували в цей день зустріч в Житомирі. В цей день наші предки відзначали Тури. Рівно місяць після Коляди, рівно два місяця до Великодня. Нам мало що відомо про цей день, але з великою впевненністю можна сказати, що це мисливське свято. Є припущення, що військові забави (турніри) також були прсвячені цьому дню. Зимою хлібороби відпочивають, є час на розваги.
Догори
ulv

ПовідомленняНаписане: неділя січня 16, 2011 11:47 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

доброго дня всім панове, я чомусь не дивуюсь що ця влада зробить щось подібне, адже вона будує тут у нас новий ізраїль, ось якось пригадую на майдані не залежності там де продають україньські книги і національну атрибутику, прийшли три равини з синагоги разом з міліцією і почали виганяти людей з майдану не залежності разом з книгами і ви крикувати ваше місце на скотобійні в будівлі чека що знаходиться трішки вище від майдану бо ми тут новий ізраїль будуємо і вам гоям не місце тут
Огін

ПовідомленняНаписане: середа січня 19, 2011 2:29 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

А це вже не жарти!
Я отримав інформацію з достовірних джерел, що насправді Юлія Тимошенко планує активні провокації на 22 січня. В якості "натовпу" будуть викорастині найкращі зомбі України - паства ніггерійського "батюшки" Сандея Аделаджи. Вони ж стануть і постраждалими. Бійку з міліцією почнуть підготовлені бойовики кавказського походження, які потім з легкістю розчиняться у натовпі і покинуть "поле бою".
Я закликаю огніщан, а також усіх українських патріотів триматися подалі від центра Києва у день Соборності України і не приймати участь у кривавому вертепі, якій планують провести політикани з БЮТу!
Догори
ulv

ПовідомленняНаписане: середа січня 19, 2011 4:40 pm    Тема повідомлення: Всего отзывов: 1 Відповісти цитуючи

доброго вечора всім я теж так думаю що та жидівська наволоч юля капітельман піде на все і навіть по тілах і душах людей щоб знову дорватись до корита
Огін

ПовідомленняНаписане: середа січня 19, 2011 4:47 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Мало хто послухав Ольгу Забужко, яка сказала незадовго до президентських виборів: "А вам не здається, що вони просто граються у владу і опозицію, аби ви думали, що все це насправді..."
Догори
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    ВЕЛИКИЙ ВОГОНЬ -> Політика Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Перейти до сторінки 1, 2  далі
Сторінка 1 з 2

Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі

smartDark Style by Smartor