Внимание!!! Все кто желает поддержать просветительскую деятельность "Великого Огня", могут направлять пожертвования на кошельки в системе WM - Z188556699944, R163291240127, U411086398198.  
ВЕЛИКИЙ ВОГОНЬ ВЕЛИКИЙ ВОГОНЬ
Обговорення питань, пов’язаних з язичництвом та інформації розміщеної на сайті ВЕЛИКОГО ВОГНЮ

Допомога :: Пошук :: Список учасників :: Групи :: Зареєструватись
Профіль :: Увійти, щоб переглянути приватні повідомлення :: Вхід

Украинская Баннерная Сеть
ПИФ. Инвестиционный фонд MMCIS investments
Екскурсія по Житомиру

Нова тема   Відповісти    ВЕЛИКИЙ ВОГОНЬ -> Екскурсії
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Огін

ПовідомленняНаписане: субота листопада 20, 2010 12:04 am    Тема повідомлення: Екскурсія по Житомиру Відповісти цитуючи

Вчора був у Житомирі і провів гарну екскурсію по місту для дітей з Хмельницької області. Після відвідування Музею природи на Замковій горі випадково зустрілися з моїм батьком. Побували також у парку ім. Юрія Гагаріна, а завершили культурний захід в Музеї Космонавтики (все ж таки Житомир - космічне місто).

Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Ладаслава

ПовідомленняНаписане: субота листопада 20, 2010 10:39 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Гарна фотографія Улыбка .
Приємно, що до нас з проханням провести екскурсію звертаються викладачі з інших міст України.
У мене є пропозиція - викладати гарні статті з історії Рідного Краю. Матеріали з них ми будемо в подальшому використовувати для проведення екскурсій.
А для відвідувачів форуму буде цікава нформація з історії Батьківщини.
Варто викласти на сайт приблизні програми екскурсій для рідновірів; дорослих і дітей, які приїжджатимуть до нас у гості з інших куточків України і не є рідновірами.
До плану варто додати фографії визначних місць. Почнемо з Житомира і Коростишіва.
Всі питання будуть оговорюватися на сторінках форуму чи при телефонном спілкуванні.

P.S. Я не житомирянка. Для того, щоби зрозуміти місто, його жителів, енергетику я тривалий час цікавилась його історією. Сподіваюсь, що мої знання стануть у нагоді для огніщан. Тільки знаючи місця і легенди, я по-іншму стала сприймати Житомир.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт учасника
Огін

ПовідомленняНаписане: субота листопада 20, 2010 5:03 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

А я от житомирянин, але можу провести дуже добру екскурсію по Києву.
Улыбка
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    ВЕЛИКИЙ ВОГОНЬ -> Екскурсії Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі

smartDark Style by Smartor