Внимание!!! Все кто желает поддержать просветительскую деятельность "Великого Огня", могут направлять пожертвования на кошельки в системе WM - Z188556699944, R163291240127, U411086398198.  
ВЕЛИКИЙ ВОГОНЬ ВЕЛИКИЙ ВОГОНЬ
Обговорення питань, пов’язаних з язичництвом та інформації розміщеної на сайті ВЕЛИКОГО ВОГНЮ

Допомога :: Пошук :: Список учасників :: Групи :: Зареєструватись
Профіль :: Увійти, щоб переглянути приватні повідомлення :: Вхід

Украинская Баннерная Сеть
ПИФ. Инвестиционный фонд MMCIS investments
Творчість Мечеслава Рисича
Перейти до сторінки 1, 2, 3, 4  далі

Нова тема   Відповісти    ВЕЛИКИЙ ВОГОНЬ -> Культура та мистецтво.
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Огін

ПовідомленняНаписане: вівторок вересня 07, 2010 11:40 am    Тема повідомлення: Творчість Мечеслава Рисича Відповісти цитуючи

На нашому сайті опубліковані три оповідання з дивовижної книги Мечеслава Рисича "Світла стежа", а також оповідання "Соколина легенда", яке ще ніколи не друкувалось.
http://ogin.in.ua/index.php?option=com_content&view=category&layout=blog&id=18&Itemid=22
Дякуємо автору і бажаємо йому творчих успіхів!
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Gandalf

ПовідомленняНаписане: вівторок вересня 07, 2010 2:48 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Отлично!
Догори
Ладаслава

ПовідомленняНаписане: вівторок вересня 07, 2010 6:35 pm    Тема повідомлення: Всего отзывов: 1 Відповісти цитуючи

Творчого натхнення, Мечиславе! Улыбка
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт учасника
Беовульф

ПовідомленняНаписане: вівторок вересня 07, 2010 8:13 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Чудові оповідання! Браво
Mecheslav

ПовідомленняНаписане: середа вересня 08, 2010 11:32 pm    Тема повідомлення: Всего отзывов: 2 Відповісти цитуючи

Дякую.
Хотілось би дізнатись враження від моєї творчості, а також "почути" коментарі, зауваження... Хоча б в кількох реченнях.
Отже, пропоную всім читачам - поділитись враженням від прочитаного з автором. На сторінках форуму.
Догори
Радаслава

ПовідомленняНаписане: четвер вересня 09, 2010 5:28 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Мечеславе, мені дуже подобається Ваша творчість. Зазвичай я завжди знаходжу привід для критики та зауважень, але у данному випадку мені все подобається. А давати поради творчим людям -письменникам та поетам, нерозумно. Тож бажаю продовжувати у тому ж дусі або ще краще, якщо це можливо Улыбка
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт учасника
Беовульф

ПовідомленняНаписане: четвер вересня 09, 2010 9:22 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Блискуче написано! Але в мене є історичне зауваження до оповідання "Хорвата діброва". Коли склавінів утискали болгари, а чехи і словаки мали клопіт з франками в Моравії, ніяких турків в нашому краї ще не було. Вони прийшли пізніше, десь у 8-9 столітті під назвою торчини.
Mecheslav

ПовідомленняНаписане: п'ятниця вересня 10, 2010 10:20 pm    Тема повідомлення: Всего отзывов: 1 Відповісти цитуючи

Радаслава, дякую Вам на теплому слові. Давати поради творчим людяи - згоден, це не завжди виправдовується.)) Проте, особисто для мене, зауваження читача часто важливіше за оцінку літературного критика.
Догори
Огін

ПовідомленняНаписане: п'ятниця вересня 10, 2010 10:31 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Mecheslav написав:
Проте, особисто для мене, зауваження читача часто важливіше за оцінку літературного критика.

Так воно і повинно бути!
Улыбка
Догори
Mecheslav

ПовідомленняНаписане: п'ятниця вересня 10, 2010 10:36 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Беовульф, радий що Вам сподобались твори.
Цілком слушне історичне зауваження. Взагалі період I тисячоліття н. е. в історії України і історії слов"янських народів дуже малодосліджений. Фактично всі писемні джерела - іноземні. Таким чином ми маємо вчити власну історію зі слів наших історичних супротивників або чужинців.
Загалом, оповідання "Хорвата Діброва" умовно "прив"язане" до цього історичного періоду (I тисячоліття н.е.). Але в деталях - твір "відірваний" від дійсної історії. Я прагнув передати саму сутність давнього слов"янського рицарства. Тому не ототожнював події оповідання з жодними історичними подіями.
Те ж саме можу сказати і про "географію" оповідання. "Сербські Карпати", на відрогах яких розташована Хорвата Діброва - дуже умовне місце. Я сам точно не знаю, де це знаходиться))
Догори
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    ВЕЛИКИЙ ВОГОНЬ -> Культура та мистецтво. Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Перейти до сторінки 1, 2, 3, 4  далі
Сторінка 1 з 4

Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі

smartDark Style by Smartor