Внимание!!! Все кто желает поддержать просветительскую деятельность "Великого Огня", могут направлять пожертвования на кошельки в системе WM - Z188556699944, R163291240127, U411086398198.  
ВЕЛИКИЙ ВОГОНЬ ВЕЛИКИЙ ВОГОНЬ
Обговорення питань, пов’язаних з язичництвом та інформації розміщеної на сайті ВЕЛИКОГО ВОГНЮ

Допомога :: Пошук :: Список учасників :: Групи :: Зареєструватись
Профіль :: Увійти, щоб переглянути приватні повідомлення :: Вхід

Украинская Баннерная Сеть
ПИФ. Инвестиционный фонд MMCIS investments
И еще пару ласковых слов о жутком фильме Аватар
Перейти до сторінки назад  1, 2, 3, 4  далі

Нова тема   Відповісти    ВЕЛИКИЙ ВОГОНЬ -> Відпочинок
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Лесовик

ПовідомленняНаписане: п'ятниця травня 14, 2010 4:53 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Птах написав:
Лесовик написав:
Предлагаю обсуждать то образование которое действительно формирует воспитывает личность, а не калечит её..

Лесовик написав:
В школе Щетинина воспитывается коллектив где ученики помогают и уважают друг друга, у нас в школах все друг друга унижают, слабых высмеивают и вырастают духовные инвалиды.

Лесовик написав:
Нельзя входить в подлую политическую игру куда втягивают людей..Я политикой немного интерисуюсь, но как сказал Ошо просто наблюдайте и следите .у нас сильно заполитизировано общество..

Я розумію , Лесовик, що для вас це(такі школи) виглядає , щось на зразок описаного Гессе в "Игра в биссер".
Але пропоную подивитись на це з іншого (скритого) боку. На ці школи/ашрами Ошо, Шетініна, Сінельнікова і Шовковшитного - http://kharakternyk.in.ua/forum/viewtopic.php?pid=8645#p8645 (друзів Куровського), Віссаріона, Радастеї, Броннікова,"Білого Братства" і т.п.
Доречі в ашрамі Ошо, між іншим, скрито використовується принцип "сексуальной свободы"(пункт з комуністичного маніфесту) - типу "шведської сім'ї"(де діти і "дружини" в ідеалі спільні, і зрозуміло невідомо хто справжній батько у дитини) як в інкубаторі.

Зараз спонсорується повернення моди 90-х років(розгулу рекету, зубожіння і т.д.) на всі ці "духовні"речі. Коли народ з одного боку оббирали до нитки а з іншого - з екранів телевізорів, з книжкових полиць(забитих догори, щоб "щось" інше не влізло) свіжемассовонадрукованою "духовною" літературою одурманювали/відволікали народ від правди життя, невдоволення/боротьби проти рекетирів від влади. Впарювали всілякі чужинські східні, ведичноіндійські вчення: "закони карми"- страдати в цьому житті , щоб в якомусь "наступному" була лафа, "не противления злу насильством", "подставления другой щеки", толєрастії , нірвани, наркотичні медитації/"асральні подорожі", "кінці світу"(щоб увага людини була не в сучасному а в якомусь уявному "майбутньому") і т.п. Тобто "повний ньюейдж". Створювали(втікали в) замкнені від світу "общини"/секти(в яких "вчителі" відпрацьовували методики впливу на свідомість). Ну і т.д. Ще деякі школи - http://www.dvpt.ru/?page=analytics025

І зараз все це повертається.
Тому і відношеня таких товагишів , наприклад, до фільму "Аватар" відповідне
(в своїх "школах" їм наврядчи дозволять(спонсори від влади) його демонструвати - не дай бог люди прокинуться від наркотичного ньюейджевського дурману , майне думка- що навіть якісь ящірки і ті повстали і борються за вільне життя на своїй землі, тут і зараз).
А їм більш до вподоби(дозволено) "Гаррі Потер".

Щетинин никогда не стоял в какой либо религиозном течении, когда то совок хотел найти новые методы образования и разные педагоги согласились на эксперимент, почитай его книгу, и фильмы, там ни какой эзотерики..Ошо и Фромм хорошо раскрывают человека в техногенной среде показывают суть системы.Велеслав похожее о глобализме пишет.Если я читал Ошо это не значит что я его последователь и что я воспринимаю его учение, иначе бы я тут не был, даже у Левашева мне понравилась его книга о повсегдневной жизни американцев, а остальное у него полная чушь. Нельзя быть таким христианином который говорит" Зачем мне читать какие либо книги кроме библии если они не соответствуют ей, и а если книги соответствуют, то тем более зачем читать когда все в библии и так есть, на то оно и язычество что каждый отличается своим мнением
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Лесовик

ПовідомленняНаписане: п'ятниця травня 14, 2010 5:32 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Сінельнікова і Шовковшитного - http://kharakternyk.in.ua/forum/viewtopic.php?pid=8645#p8645 (друзів Куровського), Віссаріона, Радастеї, Броннікова,"Білого Братства" і т.п.
Знаю их всех, кое что читал, некоторые вообще сумашедшие, у некоторых есть немного интересной информации и что .. я должен быть ихнем последователем, .. Я любознателен, и поэтому выбираю то что мне нравится и считаб полезным..А у Бердныка такой же космизм как и у Щетинина, его система схожа с разносторонним образованием дворянства в царской россии и это госуд..учереждение..Когда что то критикуеш это надо хорошо энать а не читать что кто то комуто не понравился, может для себя подчеркнеш что то интересное. хотя бы для критики
http://www.youtube.com/watch?v=B9hVUpANEtM&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=8WWTRG7jrmA&feature=related
Догори
Огін

ПовідомленняНаписане: п'ятниця травня 14, 2010 6:05 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Ще про Раокріома забули!
Тема стає конфліктною, тому краще її закрити, бо ми давно відійшли від теми. Комусь із язичників цей фільм дуже сподобався (згадайте звернення Іггельда і Всеслава), комусь зовсім не сподобався, я ж просто його переглянув без особливих почуттів. Як на мене, то "Термінатор-2" вдався містеру Камерону набагато більше...

А Ліслвику і Птаху пропоную відкрити окрему тему в розділі Політика. Смеется Тема закрыта
Догори
Ладаслава

ПовідомленняНаписане: п'ятниця травня 14, 2010 6:40 pm    Тема повідомлення: Всего отзывов: 1 Відповісти цитуючи

Зауваження.
Щодо істини - це постійний процес пошуку знань. Цей процес бескінечний, як світ, що досліджується. Істина у сучасному світі є, от тільки вона є декількох видів. Ту про яку говорить Лісовик, можемо назвати "битовою", на рівні світогляду потребителя (як буде укр?).
Ще одне зауваження. Шопенгауєр - сучасник Гегеля, а не Канта. Гегель був ректором університету, на вершині слави + придворним філософом (що вплинуло негативно на формування його гносеологічного вчення). Шопенгауер назначив свої лекції одночасно з лекціями Гегеля. І програв. Чому? Почитаймо їх вчення. Думаю, буде достатньо сказати, що термін "пессимізм" увів А.Шопегауєр.
Хочу погодитись з думкою про відсутність академічного університетського знання. Я працюю в університеті і бачу цей процес з середини. зараз просто викладачі самі не мають достатнього рівня знань...і вони його не хочуть підвищувати.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт учасника
Лесовик

ПовідомленняНаписане: п'ятниця травня 14, 2010 7:52 pm    Тема повідомлення: Всего отзывов: 1 Відповісти цитуючи

Огін написав:
Ще про Раокріома забули!
Тема стає конфліктною, тому краще її закрити, бо ми давно відійшли від теми. Комусь із язичників цей фільм дуже сподобався (згадайте звернення Іггельда і Всеслава), комусь зовсім не сподобався, я ж просто його переглянув без особливих почуттів. Як на мене, то "Термінатор-2" вдався містеру Камерону набагато більше...

А Ліслвику і Птаху пропоную відкрити окрему тему в розділі Політика. Смеется Тема закрыта

Это не политика, это вопросы мировозренческого характера.
Мне и нравятся огнещане тем, что не смотря на некоторые споры всетаки здесь допускается свободомыслие. Когда я учился у баптистов то у них не допускалось какого либо другого суждения кроме ихнего и некоторые из за этого ушли и основали свои церкви, думаю из за этого возникло много разногласий и у языческих общин
Истина да, это бесконечный процес познания и поиска...у христиан она ограничена библией, они в ней копаются и никак не докопаются
А о потребительстве так вот слова тогоже Шопенгауера Наука рассматриваеттолько обьекты, определенные в пространстве и времени и при этом руководствуется принцыпомказуальности. Поэтому только гений исскуства-благодаря чистому созерцанию и необычной силе фантазии-способен познать вечную идеюи выразить её
Догори
Огін

ПовідомленняНаписане: п'ятниця травня 14, 2010 7:52 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Ладаслава написав:

Хочу погодитись з думкою про відсутність академічного університетського знання. Я працюю в університеті і бачу цей процес з середини. зараз просто викладачі самі не мають достатнього рівня знань...і вони його не хочуть підвищувати.

Отлично! Браво Браво Браво Цветочек
Догори
Огін

ПовідомленняНаписане: п'ятниця травня 14, 2010 7:56 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Лесовик написав:
[
Мне и нравятся огнещане тем, что не смотря на некоторые споры всетаки здесь допускается свободомыслие.

Не только допускается, но и поощряется! Улыбка
Догори
Арваш

ПовідомленняНаписане: п'ятниця травня 14, 2010 10:52 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Лесовик написав:
Хорошо, тогда остановим любого выпускника любого нашего
университета и немного пообщаемся с ним.

Поговорим о картинах, музыке, стихах, о театральном искусстве, внезапно перейдя
на английский, о Шекспире замолвим слово, на немецком побеседуем о нравственном
императиве Канта. На родном русском — о «Братьях Карамазовых», о великих русских
философах Достоевском, Бердяеве и богослове отце Мене. Украинце Сковороды и мн..др.. Не надо! Я это пробовал и
впечатлительным натурам не советую повторять мой горький опыт, который,
несомненно, убедит вас, что уровень образования падает.

Ну, у Вас, уважаемый, и требования Wink Люди,знаете ли, по уровню интеллекта весьма отличаются. Не все способны воспринять,оценить, осознать и т.д. Смеется
Лесовик написав:
Определение «гомо сапиенс» — человек разумный —
предполагает обязательное осмысление собственного бытия. .

Если следовать подобной логике,то определение Rattus Norvegicus предполагает что серые крысы живут только в Норвегии Смеется

Змінено: Арваш (п'ятниця травня 14, 2010 11:50 pm)
Догори
Арваш

ПовідомленняНаписане: п'ятниця травня 14, 2010 11:17 pm    Тема повідомлення: Всего отзывов: 1 Відповісти цитуючи

Ладаслава написав:
Шопенгауер назначив свої лекції одночасно з лекціями Гегеля. І програв. Чому?

Не в останню чергу, мабуть, тому що його лекції були нудні Wink
Ладаслава написав:

Має місце бути Sad Пригадую доктора чорт зна яких наук, що читав вашому покірному предмет під назвою "Сферическая лошадь в вакууме", перепрошую, "Історія педагогіки". Ті перли що він видавав, варті окремої розмови... LOL
Ладаслава написав:

Щодо істини - це постійний процес пошуку знань. Цей процес бескінечний, як світ, що досліджується. Істина у сучасному світі є, от тільки вона є декількох видів. Ту про яку говорить Лісовик, можемо назвати "битовою", на рівні світогляду потребителя (як буде укр?).

"Но жгучую Истину могут выдержать лишь исполинские саламандры; на что ж тогда рассчитывать бедным провинциалам?" (с) Г. Мелвилл, "Моби Дик" Wink
"Потребитель"- укр. буде"споживач".
Арваш

ПовідомленняНаписане: п'ятниця травня 14, 2010 11:32 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Торвальд написав:
Фильм "Аватар" раскручивался по такой же схеме как и "Гарри Поттер". По сути - это заурядный холливудский боевик. Кстати, Харри Поттер тоже испытывает отвращение к буржуазным стереотипам своих родственничков и тоже по своему борется со злом, но это сказка для детей и на большее он не претендует. На интелектуальном уровне оба фильма равны.

Согласен Very Happy Поэтому не стал бы так строго судить Аватар. ИМХО, весьма неплохое кино для отдыха - мозг отключается полностью, работают только зрительные/слуховые рецепторы. А за глубоким (или не очень) смыслом - явно не сюда Смеется
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    ВЕЛИКИЙ ВОГОНЬ -> Відпочинок Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Перейти до сторінки назад  1, 2, 3, 4  далі
Сторінка 3 з 4

Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі

smartDark Style by Smartor