Внимание!!! Все кто желает поддержать просветительскую деятельность "Великого Огня", могут направлять пожертвования на кошельки в системе WM - Z188556699944, R163291240127, U411086398198.  
ВЕЛИКИЙ ВОГОНЬ ВЕЛИКИЙ ВОГОНЬ
Обговорення питань, пов’язаних з язичництвом та інформації розміщеної на сайті ВЕЛИКОГО ВОГНЮ

Допомога :: Пошук :: Список учасників :: Групи :: Зареєструватись
Профіль :: Увійти, щоб переглянути приватні повідомлення :: Вхід

Украинская Баннерная Сеть
ПИФ. Инвестиционный фонд MMCIS investments
І таке буває! :)
Перейти до сторінки 1, 2, 3, 4, 5, 6  далі

Нова тема   Відповісти    ВЕЛИКИЙ ВОГОНЬ -> Вісті побратимів
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Огін

ПовідомленняНаписане: понеділок грудня 07, 2009 11:53 am    Тема повідомлення: І таке буває! :) Відповісти цитуючи

Наш форум справді читають представники різних рідновірських громад, а іноді навіть обговорюють події нашого форуму на своїх ресурсах. Сьогодні отримав листа, в якому мене попросили звернути увагу на сайт РПК. Шановний "верховний" волхв Пашник прочитавши нашу розмову з Vovkом (правда Він помилився, бо подумав, що Vovk і є Орієм Безверхим), чомусь дуже образився і назвав "Великий Вогонь" і Собор РУВ деструктивними сектами. Ой, горе з цими правонавославними рідновірами! Не бачать вони друзів, лише ворогів вишукують... Завершив пан волхов так:
Цитата:
Несколько дней назад мне позвонил один из лидеров ридноверческого движения в Украине. На прошедшем Вече украинских ридновиров он оказался почти в одиночестве и теперь искал моей поддержки, как одного из авторитетнейших (моя врожденная скромность чуть не умерла от этого слова) лидеров украинской ридной виры. Кстати, я употребляю слово «ридновиры» сознательно, чтобы вы не перепутали с родноверами (РАдноверами), уверовавших в Рода Единого.

Так як даний допис стосується мене безпосередньо, в усякому разі всі, хто близький до Рідної Віри про це здогадалися і перепитували мене чи дійсно я так називав Боценюка. Повідомляю, що Гена Боценюк є брехуном і хвальком. Остання наша розмова, де я повністю розірвав стосунки з ним, після прочитання перших глав книги князя Огіна (ін же Боценюка) "Моя боротьба" (дуже скромно) і його примітивного листа проти Куровських. Ніякого дзвоника, тим більше восени я не робив. Знаючи рівень рідновірських знань Огіна, я ніколи не називав би його "авторитетнішим" - це просто смішно і зухвало.
Рівень знань Огіна підтверджує й те, що він навіть не знає, що РПК також сповідує віру в Єдиного і багатопроявного Рода.
Раджу Огіну займатися тим чим він і займається професійно - рольовими іграми і творами з дитячими страшилками, на зразок "Штольні", автором якої є Геннадій Боценюк. А Рідна Віра поки для нього є недосяжною. Тому не треба лізти туди, що не можете осягнути, а ще й лаяти Бориса Рибакова за його внесок у дослідженні слов’янської віри.

Соромно, пане Пашник! Це Ви взяли уривок із моєї статті для російського ресурсу pagan.ru і впізнали себе... Я ж Вашого імені там не називав, а впізнали Ви себе якраз через ті події, які Ви чомусь заперечуєте. Сам себе й викрив... То хай простить Вас Род єдинопроявний за Ваші слова, а я Вас вже простив!
Хоч буду знати, що Ви повністю розірвали зі мною стосунки.
Улыбка
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Vovk

ПовідомленняНаписане: понеділок грудня 07, 2009 1:07 pm    Тема повідомлення: Re: І таке буває! :) Всего отзывов: 1 Відповісти цитуючи

Огін написав:
Шановний "верховний" волхв Пашник прочитавши нашу розмову з Vovkом (правда Він помилився, бо подумав, що Vovk і є Орієм Безверхим), чомусь дуже образився і назвав "Великий Вогонь" і Собор РУВ деструктивними сектами.

Цитата:
Так як даний допис стосується мене безпосередньо... Повідомляю, що Гена Боценюк є брехуном і хвальком. Остання наша розмова, де я повністю розірвав стосунки з ним, після прочитання перших глав книги князя Огіна (ін же Боценюка) "Моя боротьба" (дуже скромно) і його примітивного листа проти Куровських. Ніякого дзвоника, тим більше восени я не робив. Знаючи рівень рідновірських знань Огіна, я ніколи не називав би його "авторитетнішим" - це просто смішно і зухвало.
Рівень знань Огіна підтверджує й те, що він навіть не знає, що РПК також сповідує віру в Єдиного і багатопроявного Рода.
А Рідна Віра поки для нього є недосяжною. Тому не треба лізти туди, що не можете осягнути, а ще й лаяти Бориса Рибакова за його внесок у дослідженні слов’янської віри.

Соромно, пане Пашник! Це Ви взяли уривок із моєї статті для російського ресурсу pagan.ru і впізнали себе... Я ж Вашого імені там не називав, а впізнали Ви себе якраз через ті події, які Ви чомусь заперечуєте. Сам себе й викрив... То хай простить Вас Род єдинопроявний за Ваші слова, а я Вас вже простив!
Хоч буду знати, що Ви повністю розірвали зі мною стосунки.

Такі повідомлення складно коментувати через брак логіки в них.

1. Чи є я паном Орієм? Це ніби і не образа, а просто хибне судження. Ім'я Вовк є у нашому офіційному переліку імен для рідновірів. Чи використовував колись пан Орій слово "Вовк" як псевдо? Мені про це нічого невідомо.

2. Які аргументи використано для нападок на Собор РУВ?
Було сказано, що ми не визнаємо "Влескнигу". У розмові з паном Огіном йшлося не про "Влескнигу" взагалі, а про фальшивість варіанту "Влескниги", виданої під редакцією Б.Яценка. Частину текстів "Влескниги", на нашу думку, ще треба вивчати, бо сьогодні ще недостатньо доказів того, чи вона фальшива, чи ні. Фальшував основну частину "Влескниги" Ю.Миролюбов. З форуму РПК відомо, що "Влескнигу" в редакції Б.Яценка той, хто на нас нападає, також не визнає. Він пише свій варіант, який ще не завершений і якого ніхто не читав. Про що ж тоді мова?

3. Якщо сам обвинувачувач визнає "Влескнигу", то чому свого "бога" іменує "Родом", а не "Сварогом" (як у "Влескнизі"). Чи не тому, що сам вигадав якусь свою "Влескнигу"? І що це за невідомий нікому в Україні варіант "Влескниги", де "верховним богом" є "Род", "єдиний і багатопроявний". Ми в Соборі РУВ не чули про нього.

4. Я дізнався, що виявляється, у пана Орія з цією особою були якісь "домовленості" про "взаємоповагу" і "непоборювання". Я впевнений, що будь-які домовленості з такими людьми є для пана Орія неможливими. Це - обман.

5. Щодо інциденту між вказаною особою і паном Огіном. Якщо нічого не було, то як цей пан з розповіді про те, чого не було, впізнав себе? Дійсно, треба бути дуже розумним, щоб так себе викрити і підставити.

6. Рівень культури висловлювань названої особи говорить сам за себе. Про що можна говорити з такими людьми?

Для мене цей коментар щодо дій вказаної особи є вичерпним і завершальним. Не бачу сенсу взагалі обговорювати його дії та висловлювання.
Feoktist Rodolub

ПовідомленняНаписане: понеділок грудня 07, 2009 2:18 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Княже Огін! Ви помилились назвавши Рода єдинопроявним, на думку православних рідновірів Господь Род є багатоєдиним у святості своїй. Вам треба увіровать у Господа Рода і врятувати душу своя! Верховний Волхв пашник свята людина і чує глас Гспода Рода. Увіруйте у Рода, Огін і почуєте тоді глас божий!
Догори
Огін

ПовідомленняНаписане: понеділок грудня 07, 2009 2:32 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Feoktist Rodolub написав:
Княже Огін! Ви помилились назвавши Рода єдинопроявним, на думку православних рідновірів Господь Род є багатоєдиним у святості своїй. Вам треба увіровать у Господа Рода і врятувати душу своя! Верховний Волхв пашник свята людина і чує глас Гспода Рода. Увіруйте у Рода, Огін і почуєте тоді глас божий!

Якщо помилився - вибачайте! Смеется
Догори
Беовульф

ПовідомленняНаписане: понеділок грудня 07, 2009 2:52 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

І таке буває? LOL LOL LOL ROFL
Торвальд

ПовідомленняНаписане: понеділок грудня 07, 2009 4:57 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Беовульф написав:

І таке буває? LOL LOL LOL ROFL

Господь Род... Смеется Смеется Смеется
Ладаслава

ПовідомленняНаписане: понеділок грудня 07, 2009 7:54 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Смеется Друзья мои, я пришел к вам, чтобы рассказать Вам благую весть! "...Господь ... є багатоєдиним у святості своїй. Вам треба увіровать у Господа ... і врятувати душу своя! Верховний Волхв пашник свята людина і чує глас Гспода Рода. Увіруйте у Рода, Огін і почуєте тоді глас божий!..."
Огіне, увіруйте в святу людину, що чує глас Божий! Інакше будете горіти в гієні вогняній вічно!
LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL
(дякую, шановний! давно так весело не було! А ви випадково ресурс не сплутали? Великий Вогонь - не церква!)
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт учасника
Беовульф

ПовідомленняНаписане: понеділок грудня 07, 2009 8:01 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Ладаслава написав:
Смеется Друзья мои, я пришел к вам, чтобы рассказать Вам благую весть! "...Господь ... є багатоєдиним у святості своїй. Вам треба увіровать у Господа ... і врятувати душу своя! Верховний Волхв пашник свята людина і чує глас Гспода Рода. Увіруйте у Рода, Огін і почуєте тоді глас божий!..."
Огіне, увіруйте в святу людину, що чує глас Божий! Інакше будете горіти в гієні вогняній вічно!
(дякую, шановний! давно так весело не було! А ви випадково ресурс не сплутали? Великий Вогонь - не церква!)

Пан Пашник мабуть так навчає своїх православних рідновірів, що вони думають, що РПК це така церква! Смеется Смеется Смеется
Святогора

ПовідомленняНаписане: понеділок грудня 07, 2009 9:37 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Ладаслава написав:

Смішно LOL LOL LOL !!Але ж дурниці які не соромню людям думати,а тим паче-оприлюднювати!!!Дожилися!
Догори
Vovk

ПовідомленняНаписане: понеділок грудня 07, 2009 11:06 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Світовит написав:
Пане Орію, ви є кандидатом психологічних наук, а так по-дитячому розпливаєтеся на форумі ВВ. Адже всім, хто вас знає, видно, хто ховається під аватаром Vovk. Аж смішно читати: "на думку пане Орія", " я спитаю у пана Орія"... Невже не можна було відразу написати, хто ви є, чи дуже соромно ходити на форум? Куровський теж не ходить, щоб не псувати авторитет, за нього працюють інші. А якщо не знайшли інших, то не робіть комедію. Під псевдо «Олег Вовк» виходила ваша брошура. Могли б інший аватар взяти, але все одно під текстом жирними літерами написано «Олег Станіславович Безверхий»

Ваше параноїдальне бажання називати мене "Олегом Станіславовичем" мене дивує. Напевно, з Вами кояться якісь негаразди? Зверніться до лікаря.
Я всього лиш висловлюю офіційну позицію нашої релігійної організації та даю роз'снення, які витікають з цієї позиції. У мене немає медичної освіти і я нічим не можу Вам допомогти для вирішення Ваших проблем.

Чи соромно пану Орію виходити на форум? Ви дійсно вважаєте, що брати участь у дискусії на форумі для кого-небудь може бути соромно? Ви судите по собі? Якщо Вам так соромно, чому Ви щодня це робите? Ви одержуєте насолоду від того, що Вам соромно? Спитаю у пана Орія, як називається в психології цей діагноз.

Про брошуру під авторством Олега Вовка, яка вийшла у 1998 р. у Києві, я знаю, оскільки читав її. Брошура цікава. Ви маєте докази, що її написав пан Орій? Викладіть їх тут.

Мушу сказати, що на форумі "Великого Вогню" співбесідники толерантні. Немає жодного з таким патологічним бажанням ініціювати скандали і дрязги, як Ви.
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    ВЕЛИКИЙ ВОГОНЬ -> Вісті побратимів Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Перейти до сторінки 1, 2, 3, 4, 5, 6  далі
Сторінка 1 з 6

Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі

smartDark Style by Smartor