Внимание!!! Все кто желает поддержать просветительскую деятельность "Великого Огня", могут направлять пожертвования на кошельки в системе WM - Z188556699944, R163291240127, U411086398198.  
ВЕЛИКИЙ ВОГОНЬ ВЕЛИКИЙ ВОГОНЬ
Обговорення питань, пов’язаних з язичництвом та інформації розміщеної на сайті ВЕЛИКОГО ВОГНЮ

Допомога :: Пошук :: Список учасників :: Групи :: Зареєструватись
Профіль :: Увійти, щоб переглянути приватні повідомлення :: Вхід

Украинская Баннерная Сеть
ПИФ. Инвестиционный фонд MMCIS investments
'Імідж України та українців в очах світової спільноти'
Перейти до сторінки 1, 2  далі

Нова тема   Відповісти    ВЕЛИКИЙ ВОГОНЬ -> Економіка
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Ладаслава

ПовідомленняНаписане: субота листопада 28, 2009 1:33 pm    Тема повідомлення: 'Імідж України та українців в очах світової спільноти' Відповісти цитуючи

Я довго думала, куди віднести повідомлення. Вирішила, що краще в економіку.
На сьогоднійній день Великий Вогонь ввійшов до складу Всесвітнього Конгресу Етнічних Релігій, тому імідж України зараз для нашої громади - актуальне питання.
Навчаючись на курсах в інституті українознавства, отримала досить цікаве завдання. "Імідж України та українців в очах світової спільноти'
Для кращого опрацювання питання розробники курсу запропонували наступні ссилки:
матеріалами Інтернет-конференції 'Вплив іміджу України на розвиток бізнесу'. з Наталією Попович, Президентом PRP Group, a Weber Shandwick Affiliate Company (Україна-Росія-СНД)
http://innovations.com.ua/uk/conference/8/45/1253.
і статтю Дениса Богуша 'Майбутнє іміджу України' http://www.pravda.com.ua/news/2007/11/5/66346.htm
У ній проведений аналіз іміджу України.
Пропоную їх Вашій увазі. чекаю на роздуми і пропозиції.
Запрононуте реальні дії, які можемо зробити Ми.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт учасника
admin
Site Admin

ПовідомленняНаписане: субота листопада 28, 2009 2:10 pm    Тема повідомлення: Всего отзывов: 1 Відповісти цитуючи

На мой взгляд, члены Великого Огня могут раскручивать наш сайт и форум, расказывая о них и давая ссылки.
Таким образом о нас узнает большее кол-во людей, не только из Украины а из других странах.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Mamay

ПовідомленняНаписане: субота листопада 28, 2009 4:03 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Чому ви вирішили, що це актуальне питання?
Русич

ПовідомленняНаписане: неділя листопада 29, 2009 4:52 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

А який зараз імідж України? Країна злиднів, жебраків і дешевого секс-туримзму! Що ми можемо зробити?
Догори
Святогора

ПовідомленняНаписане: неділя листопада 29, 2009 5:27 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Коли будуть люди,що прославляють ім`я України своїми визначними досягненнями у різних сферах-тоді про нашу державу думатимуть інакше...Їх повинно бути все більшей більше.Отож мета того,хто вважає себе справжнім патріотом-стати видатною людиною,на славу України у всьому світіУлыбка)
"Щоб людському щастю дбанок свій надбати,
Щоб раділа з мене Україна-мати"(цитата з вірша ,вміщеному у шкільному підручнику з української мови)
Догори
Беовульф

ПовідомленняНаписане: неділя листопада 29, 2009 10:34 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Святогора написав:
Коли будуть люди,що прославляють ім`я України своїми визначними досягненнями у різних сферах-тоді про нашу державу думатимуть інакше...Їх повинно бути все більшей більше.Отож мета того,хто вважає себе справжнім патріотом-стати видатною людиною,на славу України у всьому світіУлыбка)
"Щоб людському щастю дбанок свій надбати,
Щоб раділа з мене Україна-мати"(цитата з вірша ,вміщеному у шкільному підручнику з української мови)

Погоджуюсь! Тре робити що можемо, а там розберемось. Казав Шевченко: "Боріться - поборите!"
Mamay

ПовідомленняНаписане: неділя листопада 29, 2009 11:30 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Якась наівність))) Яке прославляння? Захід - він егоїстичний, Моковії - закони не писані, нічого святого. Боротьба скрізь і у всьому. Улыбка
Святогора

ПовідомленняНаписане: неділя листопада 29, 2009 11:52 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Жодної наївності.Я мала на увазі,що людина повинна якмога більше робити для України. У міру власних можливостей. Хоча би,відроджувати національну духовність...Словом,стати відомою завдяки своїм досягненням у культурній чи ,наприклад,науковій сфері....
Догори
Ладаслава

ПовідомленняНаписане: понеділок листопада 30, 2009 10:13 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Треба з себе починати. І для себе. Треба порядок спочатку навести у себе вдома. Кричати, що ми - супер і при цьому бути у лахмітті - дурниця. З себе починається головне. Поважати себе, тоді нас будуть поважати інші.
Великий вогонь нещодавно ввійшов до складу міжнародної організації. Вибачте, оганьбитися ми (принаймі Святогора і Я) собі не дозволимо!
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт учасника
Святогора

ПовідомленняНаписане: неділя березня 07, 2010 9:04 pm    Тема повідомлення: Всего отзывов: 1 Відповісти цитуючи

Щоби імідж був належним, іноді потрібні й додаткові вміння та знання.Добре, коли іх маєш і можеш посприяти створенню доброго враження про громаду..Ось, наприклад, трапився такий цікавий випадок...
Оскільки я збираюся брати участь у конференції Всесвітнього конгресу Етнічних релігій, яка відбудеться у цьому році в Італії, постало питання про необхідність офіційного запрошення-інакше отримати візу ж буде неможливо.Я написала лист(в Італію),у якому звернулася до оргкомітету конференції з проханням вислати запрошення,попередньо пояснивши, навіщо це потрібно.
Невдовзі пришла відповідь із проханням уточнити, що повинно бути написаним у цьому запрошенні.На початку листа була зазначена цікава абревіатура RSVP. Добре,що я уважно читала книгу"Дипломатичний етикет і протокол",і у ній писалося,що це загальноприйнята абревіатура( скорочення французьких слів "r epondez s`il vouz-plait," тобто"дайте відповідь, будь-ласка").На лист,на якому подібне зазначене, за правилами дипломатичної переписки належить НЕОДМІННО дати відповідь у 24 години .Якщо відповіть затримати,то це сприймається як вияв неповаги і загрожує перериванню диполатичних відносин.
Я ,ясна ,річ , відповіла негайно-як і належить за правилами. Але яке щастя, що мені був відомий цей нюанс правил міжнародної переписки. А міг ж бути і не відомий,не потрап до рук мені ця доволі рідкісна книга!
Якби я цього не знала,то було би прикро виявити незнання дипломатичних правил.І репутації нашої громади це б зашкодило.
Ну а так-усе добре!Улыбка)
Догори
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    ВЕЛИКИЙ ВОГОНЬ -> Економіка Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Перейти до сторінки 1, 2  далі
Сторінка 1 з 2

Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі

smartDark Style by Smartor