Внимание!!! Все кто желает поддержать просветительскую деятельность "Великого Огня", могут направлять пожертвования на кошельки в системе WM - Z188556699944, R163291240127, U411086398198.  
ВЕЛИКИЙ ВОГОНЬ ВЕЛИКИЙ ВОГОНЬ
Обговорення питань, пов’язаних з язичництвом та інформації розміщеної на сайті ВЕЛИКОГО ВОГНЮ

Допомога :: Пошук :: Список учасників :: Групи :: Зареєструватись
Профіль :: Увійти, щоб переглянути приватні повідомлення :: Вхід

Украинская Баннерная Сеть
ПИФ. Инвестиционный фонд MMCIS investments
Кличте навіїв при повному місяці!
Перейти до сторінки 1, 2, 3  далі

Нова тема   Відповісти    ВЕЛИКИЙ ВОГОНЬ -> Містика
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Огін

ПовідомленняНаписане: субота липня 11, 2009 12:17 pm    Тема повідомлення: Кличте навіїв при повному місяці! Відповісти цитуючи

Багато магічних дій наші пращури проводили, закликаючи на допомогу душі ближніх пращурів. Таку допомогу просили для продовження роду, тобто коли чиясь дружина вагітна, у разі небезпеки, чи під час війни, коли просили вберегти когось від лютої смерті. Але як же викликали душі навіїв?

Наші пращури вважали, що викликати душі ближньої рідні треба опівночі, і краще за все при повному місяці, тоді сили навіїв зростають. Для цього треба було піти до могили когось із своєї рідні, принести з собою символічні жертви-подарунки – культовий напій і житній хліб. Дехто вважав, що треба запалити ще символічний вогонь, хоча б свічу, але усі погоджуються, що це не обов’язково. Після принесення жертви використовувались різноманітні заклики-замовляння. Вони були направлені не до богів, а безпосередньо до того, кого викликали. В замовлянні треба було тричі повторити ім’я навія. Вважалось, що після цього душа навія приходить, і чує того, хто до неї звертається. Душа навія обов’язково подасть якийсь знак – це може бути несподіваний порив вітру, крик нічного птаха, і таке інше.

Одного разу ми проводили подібний обряд у Житомирі. І були дуже здивовані, коли серед ночі на фоні повного місяця промайнули крила величезного крука, хоча вважається, що вночі круки не літають. В той раз навії почули нас, і задумане нами здійснилось. Неможливо, звісно, наполягати на тому, що це була саме воля навіїв у здійсненні наших мрій. Але ж факт залишається фактом – мрії здійснилися.

Так само робиться і справжнє ворожіння. Коли людина запитує у пращурів “станеться так, чи станеться так”, обов’язково треба покликати навіїв. Хто ж бо буде піклуватися про своїх нащадків, як не кровні родичі.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Богумир

ПовідомленняНаписане: субота липня 11, 2009 12:54 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Дуже цікаво!
Геннадій, розтлумачте як Ви розумієте душу. Як вона народжується, яка її путь після семрти тіла? Де вона перебуває...
Догори
Святогора

ПовідомленняНаписане: субота липня 11, 2009 9:09 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Запалити вогонь чи свічу-дуже важливо(як я відчуваю)...Ось наприклад:біля мого будинку росте дуб,якому не менше 50 років...Чомусь завжди виникало бажання неподалік від нього (під ним)розпалити вогнище,можна навіть маленького вогника...
Догори
Ладаслава

ПовідомленняНаписане: неділя липня 12, 2009 10:08 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Огіне, дуже добре, коли ми знаємо, що за нами стоять духи наших предків. Та чи варто кликати навмисно їх у наш світ? На особистому досвіді знаю, що за пораду прийдеться платити (хоча від такої плати стаєш тільки сильніше, та тільки БОЛЯЧЕ НАВІЇ ВЧАТЬ!)
Для мене зараз стало зрозумілим, що для життя у цьому світі з його проблемами вистачає звичайної людської сили і сили духу.
А подібні культові речі існують для екстрених випадків.
І ще. не варто людям без певної підготовки давати сактальне знання. А такий обряд я розглядаю як сакральне знання.
Знала людину, яка дуже часто використовувала силу обрядів і звязувалась з предками, зараз ця людина духовно пуста.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт учасника
Огін

ПовідомленняНаписане: понеділок липня 13, 2009 12:46 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Богумир написав:
Дуже цікаво!
Геннадій, розтлумачте як Ви розумієте душу. Як вона народжується, яка її путь після семрти тіла? Де вона перебуває...

Книга "Моя боротьба", глава друга.
Догори
Огін

ПовідомленняНаписане: понеділок липня 13, 2009 12:47 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Ладаслава написав:

А подібні культові речі існують для екстрених випадків.
І.

Так і є...
Догори
Святогора

ПовідомленняНаписане: п'ятниця жовтня 02, 2009 9:47 pm    Тема повідомлення: Всего отзывов: 1 Відповісти цитуючи

17 серпня 2007 року відчула я ось що:
"Хто має глибинний духовний звязок із Предками,на споконвічні свята ніколи не буде самотнім..."
Догори
Святогора

ПовідомленняНаписане: субота жовтня 03, 2009 12:26 am    Тема повідомлення: Всего отзывов: 1 Відповісти цитуючи

І ще. Вірш,який я написала на подібну тему:

Що мені до чужого шляху?
що мені до чужої долі??
Як у мене свої шукання
І духовних скарбів доволі?!
Тих безсмертних,що Предків кров`ю.
омивались,щоб досі бути,
Щоби несли нащадки вірні
Правду Віри у вирі смути...
І цю міць не здолать нікому,
Бо...НАЙКРАЩІ цей Дух тримали,
І серця полум`яні завше
Слід вогненний навік лишали!
Догори
ЛЕЛЯ СВАРГА

ПовідомленняНаписане: субота жовтня 03, 2009 4:27 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

У мене таке запитання: а якщо людина сирота, наприклад, і не знає своїх предків та їх імена. Чи предки були християнами. Що тоді? Як викликати їх у першому випадку і чи варто у другому? Думаю, хід моїх думок зрозуміло. Дякую.
Святогора

ПовідомленняНаписане: субота жовтня 03, 2009 7:42 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Щоби кликати Предків,не обовязково знати їх імена....Достатньо подумки звернутися до них,не називаючи імені. І ще. Кожен із нас має Предків ,що сповідували споконвічну Віру,бо не завжди ж було християнство...Ось до таких найдавніших Предків і слід звертатися!
Догори
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    ВЕЛИКИЙ ВОГОНЬ -> Містика Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Перейти до сторінки 1, 2, 3  далі
Сторінка 1 з 3

Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі

smartDark Style by Smartor