Внимание!!! Все кто желает поддержать просветительскую деятельность "Великого Огня", могут направлять пожертвования на кошельки в системе WM - Z188556699944, R163291240127, U411086398198.  
ВЕЛИКИЙ ВОГОНЬ ВЕЛИКИЙ ВОГОНЬ
Обговорення питань, пов’язаних з язичництвом та інформації розміщеної на сайті ВЕЛИКОГО ВОГНЮ

Допомога :: Пошук :: Список учасників :: Групи :: Зареєструватись
Профіль :: Увійти, щоб переглянути приватні повідомлення :: Вхід

Украинская Баннерная Сеть
ПИФ. Инвестиционный фонд MMCIS investments
Потрібна допомога, житомир, відзовись!!!!
Перейти до сторінки 1, 2  далі

Нова тема   Відповісти    ВЕЛИКИЙ ВОГОНЬ -> Екскурсії
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Юльця

ПовідомленняНаписане: неділя вересня 13, 2009 9:30 pm    Тема повідомлення: Потрібна допомога, житомир, відзовись!!!! Відповісти цитуючи

В мене є кохана людина. Мною кохана. Раніше, ми кохали один одного, а зараз відносини стерлися... Як кажуть "дружба". Я його дуже кохаю, і зараз, після розриву, готова за нього боротися. За своє кохання. Я впустила момент раніше, але зараз розумію, що час пливе, а ще є... ще я можу (= Бо він мене не відпускає з свого життя.
Так ось, в мене є шанс стати щасливою, допоможіть повернути!!
Хочу запросити його до Житомира, стрибати банджі, це дуже важливо для нас, для нього( = Треба влаштувати день драйву.
Проблема, що треба десь ночувати. Їдемо автостопом, приблизно в цю суботу.
Будь Ласка, люди, впишіть, на одну ніч!!! Я вас умоляю, хоч хтось!! Це питання майже життя і смерті, бо я правда, чахну без нього...
Багато місця не займем, чесне слово, буянити не будем.
Чекаю відгуків....
Обіцяю тому хто впише цікаві знайомства з нами і приготувати вечерю ((((=
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Огін

ПовідомленняНаписане: неділя вересня 13, 2009 9:56 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Прохання до громади Житомира допомогти дівчині! Улыбка
Це ж якраз Святовида у наступну неділю святкуємо! Напиток
Догори
Торвальд

ПовідомленняНаписане: неділя вересня 13, 2009 10:30 pm    Тема повідомлення: Всего отзывов: 1 Відповісти цитуючи

Я бы помог, но я в Киеве живу... Улыбка
Ладаслава

ПовідомленняНаписане: понеділок вересня 14, 2009 7:56 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

У Житомирі є чудова газета "Авіза". Там розміщені оголошення про здачу житла на потрібну кількість часу.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт учасника
Огін

ПовідомленняНаписане: понеділок вересня 14, 2009 8:02 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Ладаслава написав:
У Житомирі є чудова газета "Авіза". Там розміщені оголошення про здачу житла на потрібну кількість часу.

Але ж Юльця зараз не у Житомирі... Улыбка
Догори
Ладаслава

ПовідомленняНаписане: понеділок вересня 14, 2009 8:37 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

На всяк випадок подала інфу. Може згодитися Улыбка .
А на банжі стрибають тільки в неділю з аварійного мосту в парку. (наскільки знаю, там навіть клуб організовано) Ще в Житомирі можна пострибати з парашуту, політати на дельтоплані, самольоті і полазити з альпііністами по скелям.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт учасника
Юльця

ПовідомленняНаписане: середа вересня 16, 2009 7:05 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Інфа до речі непогана, сайт цієї газети, є в інтернеті, правда толку від неї ніякого)= Там немає нічого про зняття кв на день)=
В Львові коли була, то знімали вдвох з подружкою всього за 110 гривень за день, Шикарну квартирку. Навіть не кімнату, коли в готелі з нас просили по 260 за одне місце в кімнаті, яка була схожа на палату радянського піонерлагеря)=
Ладаслава

ПовідомленняНаписане: четвер вересня 17, 2009 7:10 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

У Львові біля жд вокзалу є маленька гостиниця. Там номера в межах 35 грн.
А щодо Житомира - не знаю. Коли влаштовували фестиваль, домовлялись з нашою гостиницею. в Житомирі їх дві - "Україна" і "Житомир". Наскільки знаю, "Україна" дешевша. Тільки попереджаю, в Житомирі в 11.30 виключають воду Улыбка .
Догори
Огін

ПовідомленняНаписане: четвер вересня 17, 2009 7:26 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Ладаслава написав:
У Львові біля жд вокзалу є маленька гостиниця. Там номера в межах 35 грн.
А щодо Житомира - не знаю. Коли влаштовували фестиваль, домовлялись з нашою гостиницею. в Житомирі їх дві - "Україна" і "Житомир". Наскільки знаю, "Україна" дешевша. Тільки попереджаю, в Житомирі в 11.30 виключають воду Улыбка .

Це великих дві! Насправді їх трохи більше! Смеется
Догори
Ладаслава

ПовідомленняНаписане: п'ятниця вересня 18, 2009 7:34 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Юльця, сьогодні натрапила на оголошення про здачу квартири чи кімнати. Ось телефони: 8 067 78 23 491 і 8 063 81 234 27.
Догори
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    ВЕЛИКИЙ ВОГОНЬ -> Екскурсії Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Перейти до сторінки 1, 2  далі
Сторінка 1 з 2

Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі

smartDark Style by Smartor