Внимание!!! Все кто желает поддержать просветительскую деятельность "Великого Огня", могут направлять пожертвования на кошельки в системе WM - Z188556699944, R163291240127, U411086398198.  
ВЕЛИКИЙ ВОГОНЬ ВЕЛИКИЙ ВОГОНЬ
Обговорення питань, пов’язаних з язичництвом та інформації розміщеної на сайті ВЕЛИКОГО ВОГНЮ

Допомога :: Пошук :: Список учасників :: Групи :: Зареєструватись
Профіль :: Увійти, щоб переглянути приватні повідомлення :: Вхід

Украинская Баннерная Сеть
ПИФ. Инвестиционный фонд MMCIS investments
Христос підкрався непомітно...
Перейти до сторінки назад  1, 2, 3 ... 21, 22, 23 ... 28, 29, 30  далі

Нова тема   Відповісти    ВЕЛИКИЙ ВОГОНЬ -> Вісті побратимів
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Огін

ПовідомленняНаписане: четвер лютого 09, 2012 8:07 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Svitana написав:
Огін написав:
Мажена написав:
Оскільки ваш учитель вибачився перед Креславом, то це варто зробити і вам. Всіх благ вам! Прощавайте!

Сподіваюсь, що й хлопчик Креслав щиро вибачиться перед нами. Прощавайте!

Пане Огін! Невже Ви вибачилися перед цими покидьками? Ви зробили хибний крок, я його не схвалюю. Цей психопат затяг Вас на свій форум і "продавив". Це помилка. Рідноправослав"я - це зло.

Пані Світано!
По-перше, я вибачився не перед усіма покидьками, а лише перед хлопчиком Креславом, якого я назвав недоумком, зовсім не знаючи його. Це було зовсім не чемно з мого боку.
Тепер я його вже знаю, на болота, на очерета посилаю! Тут йому не бувать, світлих людей не псувать!
По-друге, розмова була відкритою, на сайті ВКонтактіЗОлігофренами (зараз і сам подивлюся що там робиться).
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Огін

ПовідомленняНаписане: четвер лютого 09, 2012 8:48 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Моя відповідь Херславу:

Креслав, вибач, але крім того, що ти брехло, хамло і брудний покидьок, ти ще й справді тупий недоумок. Невже ти, мізерна комаха, справді вважаєш, що якимось чином можеш бути загрозою для "Великого Вогню"?

Я не зовсім розумію шановну Названу Кудесницю "Великого Вогню" Магуру, але якщо "піонер" щиро вибачиться перед "Великим Вогнем" і Собором Рідної Української Віри, то ми продовжимо цю розмову...
Догори
Ярисвіт

ПовідомленняНаписане: четвер лютого 09, 2012 9:41 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

На форумі Креслава такі, як ми, довго не живуть. Пару банів протягом тижня і все. Мене дивує одне, як Богумир плаває в усіх цих форумах. Як йому вдається уживатися з усіма даунами? невже він сам такого ж рівня?
Огін

ПовідомленняНаписане: четвер лютого 09, 2012 10:21 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Ярисвіт написав:
На форумі Креслава такі, як ми, довго не живуть. Пару банів протягом тижня і все. Мене дивує одне, як Богумир плаває в усіх цих форумах. Як йому вдається уживатися з усіма даунами? невже він сам такого ж рівня?

Ні, малий недоросток Брехумир не розумніший за своїх зомбі, але його спонсори дають точні вказівки... Mon cher, Креслав, сходіть у кабінет до Богумира! Тобі конхветку дасть він посмоктати. Конхветка дуже смачна - "Тузик"...
Догори
Ваўкалак Чарадзей

ПовідомленняНаписане: п'ятниця лютого 10, 2012 8:24 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Вось чытаю я вас, ды ніяк незразумею, аб чым вы па-украінску гутарыце, ды чаму вы гаўкаецеся Улыбка)) Смеется
Догори
Огін

ПовідомленняНаписане: п'ятниця лютого 10, 2012 9:41 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Ваўкалак Чарадзей написав:
Вось чытаю я вас, ды ніяк незразумею, аб чым вы па-украінску гутарыце, ды чаму вы гаўкаецеся Улыбка)) Смеется

Это мы так развлекаемся!
Смеется
Догори
Gandalf

ПовідомленняНаписане: п'ятниця лютого 10, 2012 11:49 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Svitana написав:

Релігія називається "християнство" тому, що в ній головний - Христос, а всі, хто вшановує Христа - християни. Якщо Креслав вшановує Христа - то він християнин. До чого тут Рідна Віра?

А якщо хлопець не розуміє таких простих речей, то його називають недоумком.
Догори
Птах

ПовідомленняНаписане: п'ятниця лютого 10, 2012 6:39 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

"Aratta-Ukraine" - http://vk.com/kreslav_drogobych
А чому не хрЕста?

Догори
Магура

ПовідомленняНаписане: п'ятниця лютого 10, 2012 6:54 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Птах, в коментах він пише, що то жарт. Тільки не видно коментів)
Догори
Svitana

ПовідомленняНаписане: п'ятниця лютого 10, 2012 6:56 pm    Тема повідомлення: Всего отзывов: 1 Відповісти цитуючи

Gandalf написав:
Svitana написав:

Релігія називається "християнство" тому, що в ній головний - Христос, а всі, хто вшановує Христа - християни. Якщо Креслав вшановує Христа - то він християнин. До чого тут Рідна Віра?

А якщо хлопець не розуміє таких простих речей, то його називають недоумком.

Хочу висловити свою думку про "рідноправославних". Слово "православний" тривалий час використовувалося виключно православними християнами. Це слово насичене християнськими енергіями і закарбоване у православно-християнському духовному світі.

Коли чужа для православних конфесія ідентифікує себе з цим словом, вона незахищена перед нагромадженими від мільйонів людей християнськими енергіями. Ці слово - ніби вікно для правослано-християнських енергій, які безперешкодно вриваються в енергетику такої недоумкуватої релігії. І християнські енергії "пробивають" на енергетичну систему цієї глупої релігії. Боронити себе енергетично ця релігія не може, бо кількість православних християн в сотні тисяч разів більша.

Жертвами стають переважно рядові віруючі. Лідери "рідноправославних" дають християнській силі в такий спосіб нищити тисячі щирих, але обманутих рідновірів. За таку послугу ці руйнівні енергії лідерів не чіпають, а рядових віруючих нищать.

Тому мізки цих "рідноправославних" дурнів перебувають під постійною "прокачкою" християнськими енергіями. Подивіться на них всіх:
- рідноправославна Лозко - психопатично-депресивна дебела тітка, схильна до публічних скандалів; її соратники всі поголовно в якомусь ніби наркотичному психозі, виказують патологічну агресію, раптово кидаються на співбесідників під час звичайних нормальних розмов;
- Богумир та все РВ РПВ весь час несуть якесь каламутне словесне сміття; враження якоїсь специфічної форми тихого божевілля; багато нагромаджень безсмислених слів; вони "взахльоб" видають один одному повні відра словесних помиїв, які здаються їм наповненими глибоким змістом;
- Пашник - це відпочатково дефектна особистість, чия дефектність зростає з кожним роком; його "календар" - це вершина розумового збочення; я такі схеми та таблиці бачила у підручнику з психіатрії, яким користувалася моя подруга (студентка медичного університету), як типові ознаки шизофренії.

Невже це все випадковість? Вважаю, що ці неуки самі себе підставили і самі себе нищать. Шкода лише недосвідчених новачків, які у цю брудну "рідноправославну" калюжу потрапили випадково і приречені на духовну, а згодом і фізичну загибель без жодної серйозної провини.

"Рідноправослав"я" - це ворог рідновір"я, що рядиться у вишиванку. Це псевдорідновіри, які є головною загрозою для розвитку Рідної Віри (а зовсім не християни). Заради нашого майбутнього ми повинні викривати це духовне мародерство.
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    ВЕЛИКИЙ ВОГОНЬ -> Вісті побратимів Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Перейти до сторінки назад  1, 2, 3 ... 21, 22, 23 ... 28, 29, 30  далі
Сторінка 22 з 30

Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі

smartDark Style by Smartor