Внимание!!! Все кто желает поддержать просветительскую деятельность "Великого Огня", могут направлять пожертвования на кошельки в системе WM - Z188556699944, R163291240127, U411086398198.  
ВЕЛИКИЙ ВОГОНЬ ВЕЛИКИЙ ВОГОНЬ
Обговорення питань, пов’язаних з язичництвом та інформації розміщеної на сайті ВЕЛИКОГО ВОГНЮ

Допомога :: Пошук :: Список учасників :: Групи :: Зареєструватись
Профіль :: Увійти, щоб переглянути приватні повідомлення :: Вхід

Украинская Баннерная Сеть
ПИФ. Инвестиционный фонд MMCIS investments
Останній день установчої сесії

Нова тема   Відповісти    ВЕЛИКИЙ ВОГОНЬ -> Вища духовна школа
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Радаслава

ПовідомленняНаписане: п'ятниця січня 07, 2011 9:57 am    Тема повідомлення: Останній день установчої сесії Відповісти цитуючи

Закінчились лекції. Завтра, 8 січня, о 12-00 ми збираємось біля пішоходного мосту. Проведенням священного обряду ми закінчим установчу сессію для першої групи.
Велика кількість бажаючих пройти навчання змушує нас оголосити про набор до другої групи. Установча сесія для другої групи пройде з 4 по 8 лютого.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт учасника
Огін

ПовідомленняНаписане: п'ятниця січня 07, 2011 11:34 am    Тема повідомлення: Re: Останній день установчої сесії Відповісти цитуючи

Следует отметить, что обучение новой группы будет проводиться на русском языке, так как среди учащихся будут граждане России и Беларуси.

Змінено: Огін (неділя січня 09, 2011 9:01 am)
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Дивослав

ПовідомленняНаписане: п'ятниця січня 07, 2011 11:37 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

це добре що е бажаючи з инших краёв
Догори
Огін

ПовідомленняНаписане: п'ятниця січня 07, 2011 12:48 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Дивослав написав:
це добре що е бажаючи з инших краёв

Так, погано лише, що я забув зробити груповий фотознімок всіх учнів. Завтра перед обрядом зробимо.
Догори
YaromirOS

ПовідомленняНаписане: субота січня 08, 2011 7:36 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Я буду))...Во всяком случае должен быть... Very Happy С Киева ещё кто нибудь будет? В смысле в феврале...
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт учасника
Огін

ПовідомленняНаписане: субота січня 08, 2011 7:41 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

YaromirOS написав:
Я буду))...Во всяком случае должен быть... Very Happy С Киева ещё кто нибудь будет? В смысле в феврале...

Есть двое желающих на сегодняшний день, но пока еще не могу сказать точно будут ли они.
Догори
Огін

ПовідомленняНаписане: субота січня 08, 2011 8:53 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Сьогодні на скелі Тура ми провели духовний обряд. Не було веселощів. Вчора виповнилось рівно 10 років, як трагічно загинув Олександр Островський, талоновитий журналіст, мій близький друг, один з засновників і керівників громади "Великого Вогню" міста Житомира. Саме його авторський 45-хвилинний художньо-публіцистичний фільм "Дух землі" (прем`єрний показ якого на центральному телебаченні України в січні 1998 року показав широкому загалу світобачення огніщан), надіхнув до повернення до споконвічно батьківської віри багатьох українців. А завтра виповнюється 65 років від дня народження Євгена Сварожича, який (випадково?) помер 6 травня 2003 року. Він був першим і насправді єдиним Народним депутатом України, який на самому вищому державіному рівні відверто проголосив себе активним прихільником Рідної Віри. Його унікальна книга "ЗОЛОТИЙ ПАВУК ВОД" (яка не має за вишуканою складністю форми і поетичних засобів аналогів у світовій літературній історії), ще й досі майже невідома навіть українським рідновірам, не кажучи вже про те, що вірші Сварожича треба вивчати у школі поряд з віршами Тараса Шевченко і Лесі Українки. Наведу декілька рядків:
Свят-вечора привідилось мені,
немов упали в прах церков хрести,
немов дано мені до віч огні,
до рук - зорю і місяць золотий.

І наче б я, мов дар, прийняв сей див,
і сам Сварог подарував мені
синь-душу, золотий дух-меч богів,
незламну плоть і осяйнії пісні.

І наче б я зійшов в долишній світ,
і, поміж біди і гріхи земні,
зростив небес зелето-синій цвіт,
і з цвіту світу пів пісні - огні.

І наче б спів мій подолав імлу,
й Сварогу навернув серця ясні...
Таке дитячих літ на хвилечку малу
Свят-вечора привиділось мені...

Євгнен Сварожич був могутньою і сміливою людиною. Огніщани в 2003 році проголосили його Пророком. На жаль, посмертно. Чи сам він помер у розквіті сил? Я не можу дати відповідь на це питання. Сам же він висловився дуже відверто на сторінках своєї книги:

Невже й мене уб'ють?
Й мене - не стане?
Й розвіє вітер прах?
І я не буду буть?
О, Круче! О, Павуче!
О, Кохані!
Невже моя навіки
може зникнуть суть?

Нам зараз дуже не вистачає справжніх мужніх політиків, нам огидно дивитись на засліплених жадобою влади і власних амбіцій псевдоукраїнських політиканів, нам гидко чути бездуховних верховних духовних осіб. Невже і в цьому році не прозріють брати незрячі українці?! Невже може бути ще гірше, ніж повна деградація?!
Догори
Ладаслава

ПовідомленняНаписане: неділя січня 09, 2011 5:35 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Прикро, може. Може бути забуття. Себе як Народу, як нащадків Пращурів, як дітей своєї Землі.
нашій Землі потрібні не політики, а духовні політики. Люди, які будуть жити за законами предків.
А зараз, на жаль, духовних людей обмаль. Тих, з кого можна брати приклад, до вчинків яких хочеться прагнути...

"Ні, я не вмру, я буду вічно жити - я маю в серці те, що не вмирає..."
Догори
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    ВЕЛИКИЙ ВОГОНЬ -> Вища духовна школа Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі

smartDark Style by Smartor