Внимание!!! Все кто желает поддержать просветительскую деятельность "Великого Огня", могут направлять пожертвования на кошельки в системе WM - Z188556699944, R163291240127, U411086398198.  
ВЕЛИКИЙ ВОГОНЬ ВЕЛИКИЙ ВОГОНЬ
Обговорення питань, пов’язаних з язичництвом та інформації розміщеної на сайті ВЕЛИКОГО ВОГНЮ

Допомога :: Пошук :: Список учасників :: Групи :: Зареєструватись
Профіль :: Увійти, щоб переглянути приватні повідомлення :: Вхід

Украинская Баннерная Сеть
ПИФ. Инвестиционный фонд MMCIS investments
'Імідж України та українців в очах світової спільноти'
Перейти до сторінки назад  1, 2

Нова тема   Відповісти    ВЕЛИКИЙ ВОГОНЬ -> Економіка
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Огін

ПовідомленняНаписане: неділя березня 07, 2010 9:17 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Не даремно саме тобі огніщани довірили питання співпраці із закордонними побратимами!
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Святогора

ПовідомленняНаписане: понеділок березня 08, 2010 12:24 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Так,будучи вдячною за таку довіру з боку громади та радіючи з цієї великої для мене честі,розумію,що необхідно мені й чимало знати з приводу дипломатіїУлыбкаНедолугості з власного боку,тим паче у питаннях,що суттєво вливають на репутацію громади на міжнародній арені я би собі не пробачила ...
"Дипломатичний етикет та протокол"-одна з моїх настільних книгУлыбка)
Ніколи не знаєш,які знання і де стануть людині у пригоді!
Догори
Огін

ПовідомленняНаписане: понеділок березня 08, 2010 12:57 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Знаю я дуже добрий анекдот із приводу міжнародної дипломатії, але на нашому сайті він буде недоречний... Смеется
Догори
Дим

ПовідомленняНаписане: середа березня 10, 2010 6:33 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

А який зараз імідж України? Країна злиднів, жебраків і дешевого секс-туримзму! Що ми можемо зробити?

Об'єднуватись для спільних дій в ім'я України. Настав час всім нам, хто не лише за паспортом, але й за духом -Українець, незважаючи на віросповідування, гуртуватись заради майбутнього. Є цікава, та на мій погляд- перспективна тема- Третій Гетьманат. Хтось про це чув? Якщо ні - зайдіть на сайт "Народний оглядач" http://sd.org.ua/ там маса інформації на цю тему. Потім можемо поговорити на цю тему.
Слава Україні!
Догори
Дим

ПовідомленняНаписане: четвер березня 11, 2010 10:47 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Навіть приємно за наших форумчан, що жидом і провокаторм тебе зразу не обізвали!
Навчив я їх стримуватися...

Дякую, пане Огін за поблажливість. Але коли Ви українських патріотів називаєте жидами та провокаторами, то невільно закрадається питання- а хто ви такі? І що ви робите на нашій Святій Українській землі? Я з Вами на брудершафт не пив, що Ви мені тикаєте. Якщо Вам моя пропозиція не до вподоби, то могли б принаймі чемно відмовитись.
Маю честь. Бажаю Вам всього найкращого. Бережи Вас Бог.
Догори
Огін

ПовідомленняНаписане: четвер березня 11, 2010 11:08 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Чомусь завжди Кагановичи і Каганці на мене ображаються... Ще й погрожують... Відповім вам усім кацапською мовою: "Не дождётесь!!!"
Догори
Дим

ПовідомленняНаписане: четвер березня 11, 2010 11:30 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Дякую за відповідь. Вибачте, що Вас потурбував.
Догори
Огін

ПовідомленняНаписане: четвер березня 11, 2010 11:35 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Дим написав:
Дякую за відповідь. Вибачте, що Вас потурбував.

Та даремно, як буде тверезий розум - заходьте!!! Козаки всі браття на землі!
Догори
Дим

ПовідомленняНаписане: четвер березня 11, 2010 11:58 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Та даремно, як буде тверезий розум - заходьте!!! Козаки всі браття на землі!

Дякую за запрошення.
Знаєте, княже, нам всім, українцям, разом потрібно шукати те, що нас об'єднує, а не те, що нас роз'єднує. Зуміємо зробити це- станемо сильною самодостатньою нацією, державою, де буде реалізований потенціал всіх її громадян незалежно від релігійних та політичних переконань. Де не потрібно буде писати листи всіляким паразитам, доказуючи їм, що українці можуть бути і огнищанами, і рідновірами і іншими віросповіданнями. Ми разом маємо розібратися, якого ми роду-племені. І що нам робити далі.
Догори
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    ВЕЛИКИЙ ВОГОНЬ -> Економіка Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Перейти до сторінки назад  1, 2
Сторінка 2 з 2

Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі

smartDark Style by Smartor