Внимание!!! Все кто желает поддержать просветительскую деятельность "Великого Огня", могут направлять пожертвования на кошельки в системе WM - Z188556699944, R163291240127, U411086398198.  
ВЕЛИКИЙ ВОГОНЬ ВЕЛИКИЙ ВОГОНЬ
Обговорення питань, пов’язаних з язичництвом та інформації розміщеної на сайті ВЕЛИКОГО ВОГНЮ
 
Допомога :: Пошук :: Список учасників :: Групи :: Зареєструватись
Профіль :: Увійти, щоб переглянути приватні повідомлення :: Вхід


Украинская Баннерная Сеть
ПИФ. Инвестиционный фонд MMCIS investments
Класифікація українофобів (с)

 
Нова тема   Відповісти    ВЕЛИКИЙ ВОГОНЬ -> Відпочинок
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
ОгінРепутация: +93/–12    

З нами з: 05.09.08
Повідомлень: 3172

ПовідомленняНаписане: п'ятниця червня 03, 2011 8:18 pm    Тема повідомлення: Класифікація українофобів (с) Відповісти цитуючи

Шановні колеги! Я хочу винести на диспут наступне питання. Довге перебування в інтернеті дозволяє нам виокремити особу групу істот, яку можна класифікувати як "українофоби". Проте за останні часи відбулася стратифікація цих істот на певні види і настав час власне класифікувати ці види. Чим власне і закликаю зайнятися шановне товариство.


В ході дослідження поведінкових моделей цих істот в умовах природнього існування вдалося виділити наступні види:

1. Бидло звичайне - пригнічена істота, переважно без освіти, а найбільш здатні до існування отримали освіту в якійсь бурсі і то завдяки тому, що їздили на місцеві змагання від свого учбового закладу. Словниковий запас цих істот дорівнює запасу "Елочки людожерки" з роману Ільфа та Петрова "12 стільців", тобто 30 -40 слів, пов'язаних переважно зі статевими органами чоловічої та жіночої статі, а також з відходами людського існування. Живуть стадами, переважно на "районах" (наприклад вулиця Валдайська у Харькові), реально вважають себе "реальними пацанчіками". Харчуються переважно "сємками" і "бухлом", а особий шик, це коли воно разом. Не люблять Україну та українців тому що "чьобля". Даний вираз не перекладається на жодну з відомих мов. Істоти кажуть, що розмовляють російською мовою, хоча наука, ще не встановила, що власне за мовою володіють ці істоти. Ареал розселення - "Фокус". Заміток не пишуть, адже писати і думати не вміють. Лише коментують в перервах, коли компаньйон побіг ще за "полторушкой" і сємками". Походження невідоме. Проте основною версією так звана "теорія випадкового гопа", тобто істота пограбувала у підворотні когось, а там виявилася "мабіла" або за іншою версією "труба" з виходом в інет. Після чого "пацанчіки" отримали вихід в мережу, що і роблять групами поєднуючи поїдання "сємок" і сидіння на корточках. Яскравий представник - Руслан Пістон (хто часто буває на Фокусі зрозуміє про кого я).

2. Совкозаври - вимираючий вид. Занесені в червону книгу зникаючих видів. Невідомо, що призвело до поступово вимирання цих істот. За однією версією - це несприятливий клімат незалежності. За іншою - суттєве здорожчання основного харчового ресурсу - горілки. Основне заняття - скигління. Перегукуються між собою звукам "такую страну просралі", "Сталіна на ніх нєту", "раньше у нас било будущєє" та деякими іншими. Здатні до існування і наодинці, проте полюбляють збиратися групами. Ареал розселення - пам'ятники Леніна. Страждають стійким комплексом меншовартості та "бандерофобією". Пишуть переважно з совітських джерел. Основною теорією походження є "теорія щоб не задовбував". За цією теорією син індивіда (в деяких випадках унук) провів "батє" інтернет, щоб не задовбував сім'ю розмовами, як вони добре колись жили. І пити менше буде. Тепер у сім'ї є часи відпочинку, допоки глава сім'ї веде інтернет войни. Яскраві представники - Саша58, Рожден_в_СИСИСИР, ЯСОВОК і Метьолка та інш.

3. ІмПЕРЦІ - унікальна істоти. Не визнають Україну як державу. Мліють при слові "Російська імперія". Їхня імперськість уходить корінням у дитинство. В дитинстві їх увесь час били у пісочниці, через що маленький ІмПЕРЕЦЬ підіймав кулачок і казав: "от стану царьом, я вам покажу". Стійкий мазохізм змішаний зі садизмом породив комплекс імперськості. Коплекс меншовартості намагаються компенсувати бажанням стати аристократією в новій імперії. Вважають себе "особами, прибліжьонними к імператору", хотя сам імператор то галюцінація збудженого розуму. Ареал розселення - дома біля комп'ютера. Переважно одинаки, адже "не царскоє ето дєло" спілкуватися с "чорним плебсом". Теорія походження - "теорія пісочниці", про котру вже йшлося.Яскравий представник - Трьопський.

4. Адепти секти "Свідєтєлі второго пришєстя святого союзу" - зомбовані істоти. Вірують у відродження союзу України, Білорусі та Росії. В усіх подіях навколишнього світу бачуть свячені знаки, що це пришестя відбудеться. Основна теза - "Немає бога окрім Путіна і Мєдвєдєв пророк його". Іноді трапляються загострення у вигляді янукоекстазу та азарооргазмів. Тримаються переважно зграями. Ареал розселення - товариство "Палітічєскіє імпатєнти". Теорія походження невідома, через їхню ігноруватість. Яскраві представники - Оаз, Ямамото та інш.

5. Православнуті - спостерігається стійке православ'я головного мозгу з московськими ухилами. Часто спостерігається стійкий "кирило-гундяєвський синдром", причому в загострених формах. Не визнають України, тому що "ето всьо от лукавого". Не люблять євреїв, бо це основні їхні конкуренти за звання богообранних. Вважають, що світ тримається на Московщині і захід увесь час намагається знищити Москву, щоб настали часи пекла на землі. Не люблять католиків, бо їх придумали, щоб докорити православним. Часто поєднуються з ІмПЕРЦЯМИ. Ареал розселення - храми московського патріархату. Теорія походження - "теорія пожертв", тобто зібрали з мирян пожертви, щоб провести інтернет та робити свої проповіді. Яскравий представник - Альф. Джеймс Альф 007.

6. Інтернацисти - не визнають національності як такої. Не люблять дві речі - расизм і білих. Стоять суто на гуманістичних позиціях. Тих хто не має гуманізму у душі, тих потрібно розстріляти і загнати в концлагеря. Бажано ще й катувати, заради збереження миру на Землі. Стійка форма "бандерофобії". Часто поєднуються з Совкозаврами. Ареал рзселення - грець їх знає, бо бояться розкриватися, щоб бендерівці не знайшли. Діють як партизани з підпілля. Теорія походження невідома, адже знову ж таки, щоб бендерівці не знайшли. Яскраві представники - Антифошист, Шаг і матюк та ін.

Панове, дана модель не є остаточною і підлягає диспуту. Наприклад останнім часом. через зменшення відбувається метисація істот, тобто поєднання декількох видів. Наприклад об'єднання Совкозаврів та ІмПЕРЦІВ, що породжує гибридів у вигляді "ЧервоноПерців" або ПерцоЗаврів. Тому чекаю на ваші спостереження.

P.S. Нікі змінені, щоб не травмувати нестійку психіку наших піддослідних
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Ваўкалак ЧарадзейРепутация: +25/–1    

З нами з: 14.03.11
Повідомлень: 423

ПовідомленняНаписане: п'ятниця червня 03, 2011 10:33 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Няхай, няхай. Гэта толькі знак таго, што мы ўсёжтакi жадаем жыць разам, а не ў розных краінах.

Беларускія пaлешчукi (Украінцы!), жыхарi Палесся (Тураўскай і Пінскай воласцяў Беларусі), пачатак ХХ-га стагоддя.

Палачанін (на тратуары злева, адзёжа i абутак як ў масквіча), пачатак ХХ-га стагоддя.

Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
РадивойРепутация: +32/–2    

З нами з: 25.06.09
Повідомлень: 330
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: субота червня 04, 2011 12:25 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Все в шапках
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Ваўкалак ЧарадзейРепутация: +25/–1    

З нами з: 14.03.11
Повідомлень: 423

ПовідомленняНаписане: субота червня 04, 2011 4:57 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Смеется

Змінено: Ваўкалак Чарадзей (субота червня 04, 2011 11:48 am)
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
ОгінРепутация: +93/–12    

З нами з: 05.09.08
Повідомлень: 3172

ПовідомленняНаписане: субота червня 04, 2011 10:28 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Насправді тема гумористична, та ще й заозичена з іншого ресурсу, тому може виглядає не так смішно.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
SelenaРепутация: +7    

З нами з: 05.11.09
Повідомлень: 48

ПовідомленняНаписане: понеділок червня 06, 2011 11:21 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Смеется Смеется Смеется
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    ВЕЛИКИЙ ВОГОНЬ -> Відпочинок Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форуміsmartDark Style by Smartor
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Вы можете бесплатно создать форум на MyBB2.ru
Український переклад © 2005-2006 Сергій Новосад