Внимание!!! Все кто желает поддержать просветительскую деятельность "Великого Огня", могут направлять пожертвования на кошельки в системе WM - Z188556699944, R163291240127, U411086398198.  
ВЕЛИКИЙ ВОГОНЬ ВЕЛИКИЙ ВОГОНЬ
Обговорення питань, пов’язаних з язичництвом та інформації розміщеної на сайті ВЕЛИКОГО ВОГНЮ

Допомога :: Пошук :: Список учасників :: Групи :: Зареєструватись
Профіль :: Увійти, щоб переглянути приватні повідомлення :: Вхід

Украинская Баннерная Сеть
ПИФ. Инвестиционный фонд MMCIS investments
Відмінно!

Нова тема   Відповісти    ВЕЛИКИЙ ВОГОНЬ -> Вища духовна школа
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Огін

ПовідомленняНаписане: субота березня 26, 2011 12:16 pm    Тема повідомлення: Відмінно! Відповісти цитуючи

Після Великодня було так багато емоцій і почуттів, що я зовсім забув повідомити форумчанам про важливу подію, про яку я проголосив на святі. Хоч і обіцяв не ставити оцінок до початку другої сесії, я не стримався і проголосив про те, що твір (домашнє завдання) Вадима Івановича отримає оцінку відмінно. Цей твір ми також надрукуємо на сайті і в наступному випуску нашої газети.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Иггельд

ПовідомленняНаписане: понеділок березня 28, 2011 6:56 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

А выпуски газеты, побольше, хотя бы в виде оцифровок, выложить на сайте. Сейчас пока лишь избранные номера.
кудесник "Великого Огня"
Догори
Огін

ПовідомленняНаписане: понеділок березня 28, 2011 7:01 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Да, эта проблема уже не раз обсуждалась, никак у нашего Админа руки до газеты не доходят... Занят он сейчас очень, супруга болеет...
Догори
Ладаслава

ПовідомленняНаписане: вівторок березня 29, 2011 8:38 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Огіне, дійсно, коли останній випуск буде викладено? Питання я піднімала ще у кінці минулого року. І треба новий випус видавати, скоро круглий стіл, а у мене навіть стареньких випусків нема. Матеріалу багато, читачам цікаво.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт учасника
Огін

ПовідомленняНаписане: вівторок березня 29, 2011 10:17 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Повторюю для тих, хто у скелі сидить! Невже візантійське (юдейське) християнство розум відмикає на сто відсотків?
Догори
Огін

ПовідомленняНаписане: вівторок березня 29, 2011 10:19 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Вибачаюсь... Скоро буде!
Догори
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    ВЕЛИКИЙ ВОГОНЬ -> Вища духовна школа Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі

smartDark Style by Smartor